środa, 17 czerwca 2015

Żel Dove czy kremowy Fa do kąpieli

Ostatnio głośno w Internecie jest o żelach do kąpieli Dove.
Jakiś czas temu nabyłam swój Dove Deeply Nourishing odżywczy żel pod prysznic.
Opis na opakowaniu :
"Tylko żel pod prysznic Dove zawiera formułę NutriumMoisture - nasza unikalna kompozycja składników nawilzajacych została wzbogacona o lipidy identyczne z tymi naturalnie występującymi w skórze. Wchłania się głęboko i doskonale odżywia warstwy naskorka podczas kąpieli. Codzienna stosowanie pomaga przywrócić naturalne piękno skóry i zachować ją na długi czas."
Dove ma swój unikalny znak - pojemnik żelu w kształcie łeski. Żel jest rzadki trzeba uważać przy dozowani zeby nam za dużo go nie wyleciało. Kolor biały - perłowy. Ładnie delikatnie pachnie. Skóra jest delikatna, miękka, odzywiona.  500ml zelu jest wydajne.


Fa Shower + Lotion o zapachu Pomegranate. 

Opis na produkcie
"Odkryj uczucie delikatnie miękkiej skóry dzięki nawilzajacemu kremowo pod prysznic z kompleksem Balsamu do ciała Ta Shower + Lotion." 

Fa Bardzo ładnie intensywnie pachnie granatem, kolor balsamu jest biały, dobrze się pieni i dobrze spłukuje. Skóra po nim delikatna, miękka nawilżona. Dobrze się go dozuje. 400ml balsamu- jest wydajny. Obydwa produkty pod prysznic mi zaimponowaly ale jak bym miała wybierać z nich ten jeden jedyny to wybieram Fa Shower + Lotion bardziej dba o skórę która naprawdę jest nawilżona i czuję się świeża po kąpieli, no i zapach ładniejszy i dłużej się utrzymuje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz