O MNIE Troszkę

 Jestem mamą dwójki dzieci ( dodoś - starszy, tuptuś - młodszy) którym poświęcam 90% swojego czasu, a reszta to czas dla męża i siebie. Oczywiście zawsze mam czas dla sowich przyjaciół których nigdy nie zaniedbuje. 

Blog powstał dlatego, żebym miała małą odskocznie od codzienności, w której tak naprawdę nie mam czasu na nudę i brak czasu. Aktywnie spędzam czas nie tylko w internecie ( a znajdziesz mnie na instagram, twitter, pinterest, fb), ale także trochę czytam ogólnie czas spędzam aktywnie i takie tam żeby nie przynudzać ;-)

Prowadzę Tego bloga od 6 lipca 2014r, a wcześniej od 19 lutego 2014r byłam(jestem nadal ale mało co tam pisze) na onet. Cały czas ucze sie blogowania, bo to nie jest aż takie proste jak sie wydaje. Wiadomo że " czas czyni mistrza" więc kiedys nabiore tej perfekcji. Baner jaki powstał/powstaje to z bratem wspólnymi siłami wymyślamy.

Artykuły, które sa przeze mnie opublikowane nie są żadną reklamą.
 Są to posty mojej własnej twórczości. Chyba że ma to być reklama to wtedy zaznaczę że tak jest.

Testowane produkty o których pisze przeważnie są wygrane w konkursach bądź / i  kupione przeze mnie osobiście jak i dostarczone przez sklep/producenta/Agencja marketingu rekomendacji. 

 Moja opinia zawsze jest oparta na moim własnym odczuciu konsumenckim odnośnie przetestowanych / sprawdzonych przeze mnie produktach. 

Nie wciskam i nie popieram czegoś do czego sama nie jestem przekonana. 
Więc na pewno jeśli coś jest bublem dla mnie, to nie napisze o tym pozytywnie tylko że jest to bubel i nie ma bata żebym to poleciła. 

W 98% zdjęcia są własnej twórczości a 2% to zdjęcia zaczerpnięte z internetu.
Jeżeli przytaczam czyjąś wypowiedz zawsze bedzie to tekst ukośny i innym kolorem. 

Jeżeli chcesz nawiązać ze mną współpracę to pisz na e-maila  tutaj adres

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz