wtorek, 19 maja 2015

przedstawiam coraz częściej pokazywany na rynku produkt - #perlux #streetcom


Jakiś czas temu dowiedziałam sie że bede miała okazje przetestować kapsułki piorące perlux ze strony streetcom. Już dawno sie nie załapałam na żadną kampanię. 
Ta kampania jest ciekawa. Coraz częściej widzę reklamę perlux ale czy sama osobiście bym sie skusiła na te kapsułki to nie wiem. Jak dla mnie jest to nowa nieznana jak do tej pory marka. 
A to co o niej dowiaduję sie ze strony streetcom :

Czy wiedziałaś, że perły piorące Perlux to polski produkt? Jednego z największych producentów chemii gospodarczej w Polsce - Firmy LAKMA zlokalizowanej na śląsku.
LAKMA, to grupa trzech firm, które od 27 lat dbają o czystość i porządek w polskich domach.  Założona w 1988 roku firma specjalizuje się w chemii gospodarczej i profesjonalnej, szeroko rozumianej chemii budowlanej oraz systemach dociepleń. Najwyższa jakość, polski kapitał i nowoczesne  technologie to najlepsze określenia  opisujące Firmę LAKMA. Głównym mottem działalności jest bowiem zdanie „LAKMA - to dla nas więcej niż praca. To nasza pasja”.
 
LAKMA TO:
 • Lider w dziedzinie chemii gospodarczej,
 • Firma z 100% polskim kapitałem i jednym właścicielem,
 • Innowacyjne rozwiązania technologiczne na miarę światowego rynku,
 • Zespół zaangażowanych profesjonalistów i ekspertów,
 • Nowoczesne laboratorium,
 • Pasja tworzenia i gwarancja jakości.
 


 To po części przedstawiłam wam firmę a teraz co nie co o kapsułkach. 
Mam możliwość testowania kapsułek do ubrań kolorowych i białych, każdy jest w sobnym opakowaniu. Do rozdania mam 15 woreczków a w każdym z nich po 2 kapsułki do białego prania. Jutro sie dziewczyny dowiedzą co bedą testowały a ja jeszcze muszę porobić zdjęcia. I tak planuje że nagram filmik z tym jak uporały sie kapsułki z plamami... :) To dopiero bedzie testowanie :)

4 komentarze:

 1. Super przesyłka też dostałam :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam,chętnie się dowiem jak się sprawdzają te kapsułki i co najważniejsze czy w całości się rozpuszczją ? Czekam na recenzję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hej ambasadorko :) Łączy nas wspólna kampania Perlux :) Zapraszam też do siebie - i przy okazji do udziału w konkursie :) Miłego dnia! http://vitraillight.blogspot.com/2015/06/pierwszy-konkurs.html

  OdpowiedzUsuń