niedziela, 21 czerwca 2015

Płatki Nestle Fitness Fruits

W paczuszce było 7 paczek płatków Nestle Fitnes o smakach:
2 paczki o smaku fruits
2 paczki o smaku jogurtu
2 paczki o smaku naturalnym 
1 paczka o smaku czekoladowym

Nie mogłam się zdecydować który pierwszy smak zacząć, ale w końcu podczas wyliczania wypadło na to że zacznę od płatków nestle fitness i smaku fruits. 
Paczka ma 225g w 100g jest 356kcal a w 40g 142kcal. Składniki : ziarna zbóż ( pszenica pełnoziarnista 42,4%, ryż) , mieszanka owocowa 25%(rodzynki, kostka ananasowa[ananas, cukier , zageszczony sok ananasowy, regulator kwasowości...] kostka papaja, płatki kokosowe prazone, cukier, syrop cukru inwertowanego, ekstrakt slodowy jeczmienny, sok, syrop
glukozowy, melasa cukru trzcinowego, regulator kwasowości, przeciwutleniacz. Substancje wzbogacając witaminy i składniki mineralne [ niacyna, kwas pantotenowy, witamina B6, ryboflawina(B2), kwas foliowy, wapń, żelazo].
 Może zawierać śladowe ilości mleka, orzeszków ziemnych i orzechów. 

Nowa receptura ten sam wspaniały smak..... Smacznie i zdrowo.

Są rzeczy, które zawsze sprawiają nam przyjemność- słońce, idealna sukienka oraz miseczka płatków Nestle Fitness z Owocami na śniadanie. Twoje ulubione płatki Nestle Fitness z Owocami zawierają pełne ziarno pszenicy i za naturalnym źródłem błonnika. Zostały też wzbogacone w witaminy i składniki mineralne.
Nowa receptura płatków Nestle Fitness została przygotowana z najlepszych składników. To idealne połączenie zalet pełnego ziarna, delikatności ryżu, egzotycznych owoców, takich jak ananas, papaja, kokos oraz rodzynek.
Nestle Fitness z Owocami jest źródłem wapnia. Wapń, jako element zbilansowanej diety i zdrowego stylu życia, jest potrzebny do utrzymania zdrowych kości. 

To było na opakowaniu teraz moje wrażenia ze zjedzenia płatków 

Rzeczywiście czuć że jest mniej cukru niż dotychczas. 
Płatki duże łatwo i szybko rozmiekczaja się w mleku. 
Nie trzeba dużej ilości aby się nimi nasycić, nie czuje się po nich ociażale. 
Smaczne ,czuć każdy owoc - nie są one słodkie tzn nie są naladowane cukrem tak jak to zawsze w różnych płatkach mamy ze kandyzowane owoce są strasznie słodkie tutaj tego nie ma a to OGROMNY PLUS. 
Za dużo nie ma owoców co też jest dobrze, mi to i tak mniej zostanie albo i wcale bo dzieci już się dobraly do owocow. 
Resztę płatków przesypalam do puszki która była dołączona do paczki ale jak nie macie puszki to z tylu opakowania mamy dołączony pasek taśmy którym możemy zamknąć paczuszke. Wszystkie informacje o składzie i produkcie znajdziemy z tylu i z przodu opakowania.
Ładny i przyjemny wygląd opakowania płatków Nestle Fitness przyciąga oko.
Kto sięgnie po nie raz z półki na pewno wróci jeszcze nie raz po nie.

1 komentarz: