piątek, 3 kwietnia 2015

DrenaFast Orginal Suplement Diety

Dzisiaj dostałam swoją nagrode którą wygrałam w konkursie u prostoznatury.pl na facebook-u. Długo sie zastanawiałam czy chcę wziąć udział w konkursie , i jak sie okazało opłacało sie tak długo zastanawiać i w ostatni dzień napisać cos tak fajnego i kreatywnego że  wygrałam z czego bardzo się cieszę.

DrenaFast Orginal to kompozycja ekstraktów roślinnych i minerałów zawierająca cynk, który pomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu węglowodanów oraz mangan przyczyniający się do prawidłowego metabolizmu energetycznego.INFORMACJE O PRODUKCIE:

To DreanaFast original suplement diety. Przyjemny smak herbatki brzoskwiniowej. Produkt bezglutenowy. Buteleczka zawiera 500ml płynu zalecana dawka dziennej porcji to 25ml suplementu diety na 1litr wody, który wypijamy przez cały dzień. Opakowanie zawiera 20 porcji 25ml.

SKŁADNIKI :

woda, stabilizator, ekstrakt z brzozy brodawkowatej, ekstrakt z mniszka lekarskiego, ekstrakt z ortosyfonu groniastego, ekstrakt z korzenia żeńszenia, z jasnoty białej, z babki zwyczajnej, jarzębca kosmaczka, męczennicy cielistej, kopru włoskiego, oliwki europejskiej, aromat brzoskwiniowy, ekstrakt z herbaty zielonej, z cytryny właściwej, kwas cytrynowy itp.

Zaczynam testowanie , i za tydzień dam znać jak pierwsze wrażenia z testów :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz